Registrace firmy

Podmínky registrace

Registrace probíhá v jedné z 5 úrovní a to : ARCHIV, ARCHIV+, STANDARD, BUSINESS a TOP. Po vyplnění formuláře je firma zařazena do katalogu firem a to v rozsahu služeb, které odpovídají zvolené úrovni registrace . Firma může být kdykoli na vlastní žádost přeřazena do vyšší úrovně s doplatkem rozdílu celoročního paušálu (kromě registrační úrovně TOP v případě, že je již pro dané období obsazena).

Registrace ARCHIV (bez poplatku)

V této registrační úrovni firma neplatí žádný poplatek, je však zařazena při jakémkoli způsobu vyhledávání až za ostatní úrovně (do archivu), a to podle abecedy. Firma je registrována v 1 vybrané kategorii s těmito základními údaji : adresa sídla (případně adresa obchodního sídla), telefon., mobil, fax, e-mail, www. Firma má možnost veškeré údaje, včetně uživatelského e-mailu a hesla editovat.

REGISTROVAT ARCHIV


Registrace ARCHIV+ (bez poplatku - pouze pro  vzdělávací a personální agentury)

Tato registrační úroveň je určena pouze pro firmy z oblasti školení, vzdělávání, personalistiky a rovněž pro firmy, které nabízejí volná pracovní místa. V této registrační úrovni firma rovněž neplatí žádný poplatek a registrační údaje slouží pouze pro její identifikaci. Firmy a instituce zde mohou podávat svoje nabídku do Burzy Online a to v sekcích : "Vzdělávání v logistice" a "Volná pracovní místa".

REGISTROVAT ARCHIV+


Registrace STANDARD (roční poplatek 6. 800,- Kč)

Firma má garantováno umístění na 2. zobrazovací stránce, podle abecedního pořádku, a to při jakémkoli způsobu vyhledávání. Firma je registrována v neomezeném počtu kategorií, v neomezeném počtu sekcí, s těmito základními údaji : adresa sídla (případně adresa obchodního sídla), telefon., mobil, fax, e-mail, www, a dále textový profil firmy, neomezený počet klíčových slov pro fulltextové vyhledávání a galerie 18 prezentačních fotografií. Firma má možnost veškeré údaje, včetně uživatelského e-mailu a hesla editovat. Na vyžádání firma obdrží zdarma vlastní webovou adresu. Dále může ke svojí prezentaci umístit logo, které je zobrazováno v profilu firmy i na všech výpisech. Firma je rovněž oprávněna zadávat jakýkoli počet inzerátů do oddílu BURZA ONLINE a veškeré údaje, zadané do KATALOGU ONLINE a do BURZY ONLINE editovat.

REGISTROVAT STANDARD


Registrace BUSINESS (roční poplatek 11. 800,- Kč)

Firma má garantováno umístění na 1.zobrazovací stránce a to při jakémkoli způsobu vyhledávání. Firma je registrována v neomezeném počtu kategorií, v neomezeném počtu sekcí, s těmito základními údaji : adresa sídla (případně adresa obchodního sídla), telefon., mobil, fax, e-mail, www, a dále textový profil firmy, neomezený počet klíčových slov pro fulltextové vyhledávání a galerie 18 prezentačních fotografií. Firma má možnost veškeré údaje, včetně uživatelského e-mailu a hesla editovat. Na vyžádání firma obdrží zdarma vlastní webovou adresu. Dále může ke svojí prezentaci umístit logo, které je zobrazováno v profilu firmy i na všech výpisech. Firma je rovněž oprávněna zadávat jakýkoli počet inzerátů do oddílu BURZA ONLINE a veškeré údaje, zadané do KATALOGU ONLINE a do BURZY ONLINE editovat. Roční paušání poplatek činí 11. 800,00 bez DPH 21%.

REGISTROVAT BUSINESS


Registrace TOP (roční poplatek 16. 800,- Kč)

Firma má garantováno umístění na 1. zobrazovací stránce, před firmami z registrační úrovně BUSINESS při jakémkoli způsobu vyhledávání a dále garanci umístění do maximálně 10. místa. Firma je registrována v neomezeném počtu kategorií, v neomezeném počtu sekcí, s těmito základními údaji : adresa sídla (případně adresa obchodního sídla), telefon., mobil, fax, e-mail, www, a dále textový profil firmy, neomezený počet klíčových slov pro fulltextové vyhledávání a galerie 18 prezentačních fotografií. Firma má možnost veškeré údaje, včetně uživatelského e-mailu a hesla editovat. Na vyžádání firma obdrží zdarma vlastní webovou adresu. Dále může ke svojí prezentaci umístit logo, které je zobrazováno v profilu firmy i na všech výpisech. Firma je rovněž oprávněna zadávat jakýkoli počet inzerátů do oddílu BURZA ONLINE a veškeré údaje, zadané do KATALOGU ONLINE a do BURZY ONLINE editovat. Roční paušální poplatek činí 16. 800,00 bez DPH 21%.

OBJEDNAT TOP

Všechna práva vyhrazena © 2019 LogistikaOnline.cz | Počet přístupů: 2269236 | Výroba WWW - Abeo s.r.o.